Cupidon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cupidon

forum for those boys and girls who can't survive in this world but they can survive near other like them, other who can be called...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!

In jos 
+3
sara
Little_Sad
Cupidon
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeMar Iul 10, 2007 9:32 pm

Bine ati venit pe acest forum! Puteti sa va expuneti propriile intamplari si ganduri. Asteptam post-urile voastre! flower And don't worry, be happy!
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 8:35 am

Aham Smile aici puteti posta orice intamplare de a voastra iar dupa aceasta sa discutam cu toti si sa ne cunoastem mai bine What a Face si sa ne ajutam reciproc.....ca de altfel...o fata din ziele de azi nu prea te ajuta...adevarat? Crying or Very sad
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 11:00 am

Hmm..ia ziceti-mi voi mie....vi se intampla ca sa iti plaka de o persoana....si ea stiiind asta...tot nu te baga in seama..ca apoi sa isi bata joc de tine...sau....sa ajuti o gramada de preteni..iar apoi la nevoie sa iti bage scuze penale...hmm ce ziceti? e corect? Smile astept raspunsurile voastre please sunny aa...eu si cu frateloo nu muscam Smile) haideti in fratie Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
sara
Boboc
Boboc
sara


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : craiova
Data de inscriere : 11/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 1:03 pm

Eu nu am asa multi prieteni pt ca multa lume e "goala" si nu are nimic de spus sau mai exista o categorie mai ales la fete care pot vorbi ore intregi despre ele si prietenii lor zisii "gagici" fara sa le intereseze altceva.Sunt genul de persoane care schimba subiectul imediat daca incerci sa mai povestesti ceva si despre tine,iar daca vreodata au norocul sa se plimbe printr-o excursie in tara sau in afara (moartea mea) nu scoti nici 2 vorbe de la ele despre locuri oameni si impresii...


Ultima editare efectuata de catre in Mier Iul 11, 2007 1:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 1:06 pm

sara a scris:
Eu nu am asa multi prieteni pt ca multa lume e "goala" si nu are nimic de spus sau mai exista o categorie mai ales la fete care pot vorvi ore intregi despre ele si prietenii lor zisii "gagici" fara sa le intereseze altceva.Sunt genul de persoane care schimba subiectul imediat daca incerci sa mai povestesti ceva si despre tine,iar daca vreodata au norocul sa se plimbe printr-o excursie in tara sau in afara (moartea mea) nu scoti nici 2 vorbe de la ele despre locuri oameni si impresii...

Arrow wow...cat adevar! sa stii ca ai dreptate. majoritatea oamenilor din ziua de azi sunt "goi" si nu ma refer la ce poarta pe ei ci la partea interioara. eu sper...si cred ca mai exista si oameni adevarati, oameni pe care ii asteptam pe aici...printre noi!
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 7:16 pm

off Sleep mai asteptam si pe altii Smile haideti mai nu fiti timizi Smile comentati Smile ziceti ce aveti pe suflet Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 1:48 pm

Little_Sad a scris:
off Sleep mai asteptam si pe altii Smile haideti mai nu fiti timizi Smile comentati Smile ziceti ce aveti pe suflet Smile
Nu e vorba de timiditate...multi nu au curaj!
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 8:38 pm

Hehe adevaratt Razz dar mam cam pliktisit sa vb numa cu tine Smile) te cunosc prea bine Smile) Razz
farao
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 9:46 pm

ok.. hai ca imi iau si eu inima-n dinti.. nici eu nu asa multi prieteni.. dar stiu ca acesti prieteni pe care ii am sunt niste persoane extraordinare, si sunt mereu alaturi de mine cand am nevoie de ei.
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 9:56 pm

lyzu_k a scris:
ok.. hai ca imi iau si eu inima-n dinti.. nici eu nu asa multi prieteni.. dar stiu ca acesti prieteni pe care ii am sunt niste persoane extraordinare, si sunt mereu alaturi de mine cand am nevoie de ei.
Ti s-a intamplat ca unul din prietenii tai sa-ti intoarca spatele atunci cand ai avut nevoie de el/ea? Pur si simplu...sa te ignore, s-a intamplat? Crying or Very sad Eu am avut parte de asemenea "prieteni" si inca prea multi!
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 8:57 am

Hmm i sa intamplat...crede-ma Smile si mi-a zis Smile si mie mi s-a intamplat...chiar pretenu meu din galati..cel ami bun (de genu masculin:P) si a bagat o scuza...care ma cam lasat masca .... dar dupa vro 1 zi 2 si-a cerut scuze :-?? nus ce era cu el scratch
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
LiZZie
Sfatuitor
Sfatuitor
LiZZie


Numarul mesajelor : 114
Localizare : prima la stanga ... :))
Data de inscriere : 13/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 10:30 am

Like a Star @ heaven sa incerc si eu .... incercarea moarte n-are cheers ... am si eu cativa prieteni...dar cum a spus "colega" nostra de gasca Razz sunt goi...am crezut ca am gasit prietenul -in cazul meu prietena- la care am visat intotdeauna....am facut absolut totul ca sa salvez acea prietenie..intotdeauna numai eu faceam primul pas .. pana cand am facut cel mai prost lucru posibil ca sa pot s-o salvez ... insa degeaba..... e chiar bine cand ai cu cine sa vorbesti ..dar sa stii ca poti fi ascultat
Sus In jos
http://hatebarbie.hi5.com
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:34 am

hmmm sunt multi care poate ii crezi prieteni...care iti zik cati sunt prieteni...dar cati sunt adevaratzi...cati iti zik adevarul si iti dau sfaturi din inima??? putini...am crezut ca miam gasit "perechea" ca sa zik asa...o cea mai buna prietena Rolling Eyes dar de unde...dupa mai bine de 8 ani...neam certat din cauza unei fete...acea fata fiind fix persoana de care Ea mia zis sa ma feresc...sau imprietenit...erau de nedespartit...si sau psu impotriva mea...si asa miau intors aproape toata scola imp mea....:-j ce mai conteaza...am suferit mult atunci...dar am invatzat ca vorbele nus decat niste cuvinte urate spuse de niste oameni care nu au ce face si cred ca asa rezolva ceva...am invatat ca nu trebuie sa mai pun la suflet toate kkturile daca eu stiu ca nu sunt adevarate Smile Smile asa ca acum nimeni si nimic NU MA MAI POATE INVINGE!!!
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:04 pm

Unde is 2 puterea creste Wink unde is 2 care tin la tine si te iubesc Wink puterea nu mai exista...apare invincibilitatea Smile:*:*Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:08 pm

Sunt fel de fel de oameni...persoanlitati diferite...se-ntampla de multe ori ca persoana pe care o consideri prietena sa-ti intoarca spatele, dar apoi te convingi k nu ti-a fost niciodata prieten...parerea mea este k sunt foarte putini prieteni...restul sunt cunostinte...persoane cu care stai, iti place sa pierzi vremea, dar care te lasa balta atunci cand ai nevioe de ele. Ce-i drept e greu sa-ti dai seama de diferenta dintre grupuri, dar odata ce o persoana te-a sprijinit intotdeauna si ti-a luat apararea cand ai avut nevoie, cant te simteai rau ti-a sarit in ajutor si a facut in asa fel incat sa razi din nou, atunci e clar ca nu mai e doar o cunostinta...
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:15 pm

imi place cum gandesti bunny
Sus In jos
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:21 pm

Cupidon a scris:
lyzu_k a scris:
ok.. hai ca imi iau si eu inima-n dinti.. nici eu nu asa multi prieteni.. dar stiu ca acesti prieteni pe care ii am sunt niste persoane extraordinare, si sunt mereu alaturi de mine cand am nevoie de ei.
Ti s-a intamplat ca unul din prietenii tai sa-ti intoarca spatele atunci cand ai avut nevoie de el/ea? Pur si simplu...sa te ignore, s-a intamplat? Crying or Very sad Eu am avut parte de asemenea "prieteni" si inca prea multi!

nu.. nu mi s-a intamplat.. mereu cand am avut nevoie de ei m-au ajutat
Sus In jos
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:31 pm

Inseamna ca ai avut noroc sa dai peste niste prieteni adevarati...nu multor persoane li se intampla asta...maryucea thx pt compliment I love you
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:33 pm

Eu sunt fericit ca ma itneleg bine cu sorelle si ingerasul meu foarte bine si cu cei 2 fratiori ai mei :X ei sunt ce am mai drag pe loome :* is pe primu loc..al doilea eu si al treilea parintii mei Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:37 pm

Smile)) de ce parintii pe ultimul loc? Neutral
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:38 pm

Pei..sorella....stii situatia mea din familie...tu si ink 5 sorelle o cunosc mai bine ca oricine Sad si cred ca ma intelegi Sad(
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 3:43 pm

uof...Sad o sa fie bine si la tn...ne ai pe noi langa u :*:* >Very Happy<
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 9:18 pm

asai Smile fara preteni....sincer...nu imi vad un viitor...Sad( dar lasa ca numa cu ajutoru vostru am sa ajung mare Smile si daca am sa ajung nus eu cine (sper asta nu numa mie Smile ci tuturor) sper sa ajut pe cei care m-au ajutat :*Very Happy:D:D
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeDum Iul 15, 2007 7:57 pm

hmm succes in ceea ce vrei sa faci Razz:P :*
Sus In jos
LiZZie
Sfatuitor
Sfatuitor
LiZZie


Numarul mesajelor : 114
Localizare : prima la stanga ... :))
Data de inscriere : 13/07/2007

Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 1:46 pm

Smile uite si spui ca nu te iubeste nimeni fratello....vezi cate te sustin ? si mai zici ca "nimeni nu ma iubeste" I love you
Sus In jos
http://hatebarbie.hi5.com
Continut sponsorizat





Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Empty
MesajSubiect: Re: Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!   Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here! Icon_minitime

Sus In jos
 
Esti unul dintre "ghinionisti"? Come here!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupidon :: Unde e jumatatea ta?-
Mergi direct la: