Cupidon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cupidon

forum for those boys and girls who can't survive in this world but they can survive near other like them, other who can be called...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Care este zodia ta?

In jos 
+4
DanaCreatza
lyzu_k
Little_Sad
Cupidon
8 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Ce zodie esti?
Berbec
Care este zodia ta? Vote_lcap0%Care este zodia ta? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Taur
Care este zodia ta? Vote_lcap13%Care este zodia ta? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Gemeni
Care este zodia ta? Vote_lcap13%Care este zodia ta? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Rac
Care este zodia ta? Vote_lcap0%Care este zodia ta? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Leu
Care este zodia ta? Vote_lcap25%Care este zodia ta? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Fecioara
Care este zodia ta? Vote_lcap25%Care este zodia ta? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Balanta
Care este zodia ta? Vote_lcap0%Care este zodia ta? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Scorpion
Care este zodia ta? Vote_lcap0%Care este zodia ta? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sagetator
Care este zodia ta? Vote_lcap0%Care este zodia ta? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Capricorn
Care este zodia ta? Vote_lcap0%Care este zodia ta? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Varsator
Care este zodia ta? Vote_lcap13%Care este zodia ta? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Pesti
Care este zodia ta? Vote_lcap13%Care este zodia ta? Vote_rcap
 13% [ 1 ]
Total voturi : 8
 

AutorMesaj
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 6:44 pm

In aceasta sectiune va rog sa va spuneti semnul zodiacal sub care sunteti nascuti, cat si zodiile cu care credeti voi ca va intelegeti mai bine! Totodata, cateva puncte forte si cateva defecte pentru fiecare zodie, sunt asteptate in aceasta sectiune! cheers


Ultima editare efectuata de catre in Vin Iul 13, 2007 10:14 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 8:40 pm

Pei eu sunt Very Happy:D:D nascut pe 2 August 1992 Very Happy si sunt ceea ce indica caracterul meu Razz si fizicu Razz Leu Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 9:34 pm

eu sunt pesti... din 12 martie.. una din putinele mele calitati este ambitia... si un defect ar fi ca sunt destul de usor d influentat
Sus In jos
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 10:24 pm

eu is varsator... 8 februarie 1990... defectu meu cel mai mare e ca am incredere mult prea repede in oricine... si unii chiar nu merita...
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 8:55 am

Hmmm Sad( cred ca defectul meu cel mai mare....este unul chiar imens Sad( acela ca eu ma atasez repede de oameni...chiar si de cei care nu prea merita....iar calitatile? Razz eeeh Very Happy aici las pe altii sa zica Razz cum zicea si frateloo Razz fara lauda Smile restu ma caracterizeaza Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
sara
Boboc
Boboc
sara


Numarul mesajelor : 2
Varsta : 36
Localizare : craiova
Data de inscriere : 11/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 9:48 am

Eu sunt Fecioara,o zodie f sensibila,chibzuita,nu stiu cu care zodii ma inteleg,dar in jur am berbeci,deci sunt cam asuprita Rolling Eyes
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 10:15 am

Acum puteti sa alegeti optiunea in chestionarul de mai sus! Asa vom vedea cine sunt majoritari pe forum!
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 10:16 am

Pariez pe lei Very Happy generatia mea Very Happy suntem cei mai tari in spirit Very Happy si fizic (cel putin eu:P) Very Happy:D ia sa vad cine ne intrece Very Happy suntem regii forumului Razz
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:50 am

Eu sunt fecioara...pe 12 septembrie...si chiar daca se spune despre fecioare ca sunt persoane rationale, cu capul pe umeri si realiste...eu sunt exact invers...sunt o persoana visatoare si nu stiu niciodata ce pas o sa fac mai departe. Ma razgandesc intotdeauna si unele persoane au de suferit din cauza mea...la partea cu perfectionismul zodiacul are dreptate...as vrea sa fiu acea persoana perfecta, fara greseli, sa am viata perfecta, cariera perfecta si-asa mai departe...in fine...asta nu se-ntampla niciodata Very Happy
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:54 am

Nu sunt eu psiholog Razz dar am invatat de la multi si de la matusha mea care e de meserie Smile dar dupa cum vb esti putin pesimista si nu crezi in tine dar pe parcurs vei vedea ca fix cea ce nu crezi ca se va intampla se va intampla Smile chgiar daca nu tot Smile dar mare parte da Smile asa eram si eu Smile pana cand sau intampalt chestii la care nu prea visam Smile

Incearca sa fii mai optimita okys?:* te lok eu mumo:*:* Sad(
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:00 pm

Dimpotriva...sunt optimista...si uite coincidenta...unchimiu e psiholog Smile) se-ntampla de multe ori ca lucrurile sa-mi mearga prost, iar cine ma cunoste stie k am aproape mereu zambetul pe fata chiar si cand ma simt trista...e mai bine asa decat sa fiu deprimata sau chestii de genu' asta Very Happy
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:01 pm

Wow e de foarte bine Very Happy pe mine tot incearca de vro 2 sap sa ma invete niste aspecte Smile) cum sa cun oamenii dupa fatza Smile)) dar nu inteleg o iota Smile)) off ata ete Smile mai bine ii cun fatza in fatza Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:25 pm

Da, da...si miee-mi face unchimiu niste consilieri...bine ca macar sunt pe gratis Very Happy faza asta cu cunoscutul oamenilor dupa fata...am inceput s-o invat singura, adica...reusesc sa-mi dau seama cat de cat de caracterul unei persoane prima oara cand o cunosc...prima impresie conteaza foarte, foarte mult Like a Star @ heaven
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:36 pm

Stiu Razz asa cunosc si eu prima data oamenii Smile dar tot un defect am Smile daca ii cunos de prea mult timp Smile) ma cam "intep"...dar se regleaza pe parcurs Smile)
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:09 pm

ce vrei sa spui prin "ma cam intep"?
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:17 pm

adika daca intalnesc o persoana care o cunosc de vro cativa ani bunii...!!(cum ai fi tu) prima oara nus ce sa zic Smile) nu ca nu as avea cuvinte sau ca ma blokez Smile asta cu little crazy nici odata Smile)) dar ma refer ca is putine emotii Smile dor stii ce vreau sa zic Razz
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:19 pm

traiasca LEIIIIIIIIIIIIIIIII
Sus In jos
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:20 pm

Little_Sad a scris:
adika daca intalnesc o persoana care o cunosc de vro cativa ani bunii...!!(cum ai fi tu) prima oara nus ce sa zic Smile) nu ca nu as avea cuvinte sau ca ma blokez Smile asta cu little crazy nici odata Smile)) dar ma refer ca is putine emotii Smile dor stii ce vreau sa zic Razz

aham.. ok.. acum am priceput
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:25 pm

Leii Sunt La Putere Very Happy:D:D:Very Happy:DD ingeras suntem la putere Very Happy Suntem regii forumului dar suntem si pretenii cei mai buni a multor perosnae Razz sa nu uitam asta Razz
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:27 pm

asai...SmileSmile lei 4 ever
Sus In jos
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:31 pm

ok.. pana acum eu sunt singura din zodia pestilor? Sad(
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:33 pm

sunt de treaba pestii Razz:P
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:35 pm

esti tu singura dar esit si singura sorella ubita de aici asa de moolt :*:*:*:* ce mas face eu fara tine si fara voi :* :* ziceti-mi voi mie Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:35 pm

nu stiu daca te refereai neaparat la mine, dar oricum merci Embarassed
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:36 pm

np oricum leii sunt la putere Razz:P Very Happy:D:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este zodia ta? Empty
MesajSubiect: Re: Care este zodia ta?   Care este zodia ta? Icon_minitime

Sus In jos
 
Care este zodia ta?
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Care este dorinta ta?:)
» versuri care iti plac

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupidon :: Astrologia si dragostea-
Mergi direct la: