Cupidon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cupidon

forum for those boys and girls who can't survive in this world but they can survive near other like them, other who can be called...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Amintiri Dulci Amintiri

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amintiri Dulci Amintiri   Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21, 2007 3:11 pm

pff...mi-a placut la nebunie cand am fost peste dunare cu ai mei colegi si dirigu'...a fost superb...mai ales ca am facut absolut tot ce-am vrut Very Happy Very Happy
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amintiri Dulci Amintiri   Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 21, 2007 3:12 pm

wooow cea de la vatra dornei...cu profa de fizika...si cu muuulti prieteni...din prima seara au chemat politzia nea dat amenda a 2a zi era sa fim dati afar din hotel eehhhh :-j a fost soooooooooooooper marpah!!! e raiu pe pamant parerea mea la vatra dornei!!! iubesc locul ala :X:X
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amintiri Dulci Amintiri   Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Icon_minitimeLun Iul 23, 2007 4:49 pm

mie mia plakut calatoria de pe varful omu Razz cu echipa Razz cele mai urate amintir sunt de akolo Neutral eram sa mor Neutral omfg Neutral noroc de pretena profului care ma salvat...aku nu mai rad d astia din filme...vb la modul cel mai serios..eu si ink 5 eram sa murim Neutral akum pe bune...experienta dinasta NU doresc nimanui
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amintiri Dulci Amintiri   Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 26, 2007 1:37 pm

pai cum era sa mori Neutral??
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amintiri Dulci Amintiri   Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 27, 2007 5:03 pm

cand sa coboram antrenoru meu prost nu sa luat dupa ghid si a vrut el sa o ia in alta parte Neutral si am ocolit vro 10..11 km..adik ne-am invartit in juru muntelui Neutral si am ajuns la mijlok...in padure , iar akolo era o alee...NU TE MINT!! era cat un sant...chiar mai mika...si dupa vro 1..2 km am alunecat Sad noroc ca mam tinut bine....si ma ajutat pretena profului Sad ca altfel pana aku nu mai vb cu mine Sad offy ( Ferasca Dumnezeu)
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
LiZZie
Sfatuitor
Sfatuitor
LiZZie


Numarul mesajelor : 114
Localizare : prima la stanga ... :))
Data de inscriere : 13/07/2007

Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amintiri Dulci Amintiri   Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 05, 2007 3:28 pm

nu scapi uh d mn aja ujor Smile)) Smile) ....
Sus In jos
http://hatebarbie.hi5.com
Continut sponsorizat





Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Amintiri Dulci Amintiri   Amintiri Dulci Amintiri - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Amintiri Dulci Amintiri
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupidon :: Cine este "Cupidon"?-
Mergi direct la: