Cupidon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cupidon

forum for those boys and girls who can't survive in this world but they can survive near other like them, other who can be called...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cam ce ai vrea

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 11:22 am

Aici poti sa ne lasi ideile despre site Smile daca ti-a placut si daca are nevoie Smile cam de ce mai are nevoie Smile ascultam cu atentie...dar va rog Smile fara injuraturi Smile multumesc Very Happy va iubesc geek Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:42 am

hmmm mie mia placut situl...dar nuj ii mai trebuie nijte topicuri...e cam gol Very Happy dar4 e frumos Razz:P woow u
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:48 am

Pei baga idei Very Happy suntem ascultatori si incercam sa facem ce vreti voi ca sa aducem cat mai multi preteni pe site Smile zii si ti se va da Razz DAR!!! ce am zis si la baieti Razz nu punem fete/baieti goi Smile))
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:04 pm

Smile))) lol nu am nevoie de baietzi Razz:P am baiatul emu si sunt happy cu el :X:X hmmm in leg cu situl...nuj mai multe topicuri...despre noi...stiu eu ...poze chestii...chestii din alea gen...alb saau negru...sunt multe....pot sa deschid topic? Very Happy Very Happy ;Wink
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:05 pm

hehe sorella zii ce nume sa aiba Wink si o sa fie topicul tau Smile :d suntem aici si eu si Spyder (frateloo meu - admin) ca sa te ajutam Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:09 pm

hei yo nus sorela eu sunt ingeras....adik ma rog... pana la uram is ingeras sau sorela ? Smile)) hmm punel pe asta cu alb sau negru e mijto :X:X
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:11 pm

ce sa pun cu alb sau negru?Very Happy expika Very Happy oricum esti ingerasu meu pazitol:*:*:*
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:20 pm

hmmm deci...pui intrebare stii ce alegi alb sau negru si cineva iti raspuden si zice negru sa zicem ok? dupacea pers care tia ras;puns pune o alta intrebare de exemplu.... ceai sau suc...si alta pers raspunde si tot asa ai intzeles?Very Happy
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:21 pm

eu am inteles Smile) sa vad daca a inteles si frateloo Smile)Very Happy:D:D hai sa il intrebam Smile) Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:57 pm

Cred ca ar trebui sa mai bagat si alte topicuri...adica...o fi vorba de dragoste si chestii, dar cred k nu numai asa ne putem cunoaste. adica...sa spunem despre noi, ce reprezinta viata pentru noi sau nu stiu...si alte chestii...sa nu vorbim numai despre dezamagiri, sa luam si partile bune si tot asa...oricum cred ca dupa ce-o sa se mai populeze forumul o sa fie si mai tare decat e...pana acum e super...ati facut o treaba buna Razz cheers
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:58 pm

bunny are dreptate Smile trebuie mai multe TOPICURI
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:13 pm

merci bunny ptr sugestie si ptr compliment OK Wink ok deci aku vb cu frateloo sa facem alte rubrici Very Happy:D:D:D o sa scrieti de va rupeti mainile Smile)
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:23 pm

PsychedelicBunny a scris:
Cred ca ar trebui sa mai bagat si alte topicuri...adica...o fi vorba de dragoste si chestii, dar cred k nu numai asa ne putem cunoaste. adica...sa spunem despre noi, ce reprezinta viata pentru noi sau nu stiu...si alte chestii...sa nu vorbim numai despre dezamagiri, sa luam si partile bune si tot asa...oricum cred ca dupa ce-o sa se mai populeze forumul o sa fie si mai tare decat e...pana acum e super...ati facut o treaba buna Razz cheers
Topicurile puteti sa le creeati singuri in cadrul unei sectiuni! Apasati butonul NEW, puneti un subiect si aveti un topic deschis! Numai in cazul aparitiei unei noi sectiuni contactati moderatorii sau administratorul forumului. Pentru topicuri, aveti acces sa le creeati singuri. Orice idee aveti, lansati-o Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:24 pm

Corect Smile dar daca vreti sa deschideti o categorie pe Main contatctati Adminu daca vreti o subcategorie bagati Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Continut sponsorizat





Cam ce ai vrea Empty
MesajSubiect: Re: Cam ce ai vrea   Cam ce ai vrea Icon_minitime

Sus In jos
 
Cam ce ai vrea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupidon :: Your wish is...?-
Mergi direct la: