Cupidon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cupidon

forum for those boys and girls who can't survive in this world but they can survive near other like them, other who can be called...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Empty
MesajSubiect: Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne!   Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 11:30 am

Arrow Noi speram ca in aceasta sectiune sa nu fie prea multe incidente, dar daca totusi or sa apara, va rugam sa ne anuntati si vom lua decizii cu privire la problema dumneavoastra!


Ultima editare efectuata de catre in Mier Iul 11, 2007 1:09 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Empty
MesajSubiect: Re: Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne!   Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 11:34 am

Ziceti doar cine si ce a facut Smile si daca a facut vreun gest urat ... si il "exmatriculam" (mai intai aducem la cunostinta) Exclamation

Noi preferam persoanele de genul asta...aici e loc doar pentru cei ca noi...pentru cei cu suflet...si care nu iau lucurile in batjocura Wink

Multumesc Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Empty
MesajSubiect: Re: Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne!   Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 1:00 pm

hmm daca am sa am probleme...atunci cand voi avea fii sigur ca am sati zik :*:*:*
Sus In jos
LiZZie
Sfatuitor
Sfatuitor
LiZZie


Numarul mesajelor : 114
Localizare : prima la stanga ... :))
Data de inscriere : 13/07/2007

Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Empty
MesajSubiect: Re: Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne!   Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 3:12 pm

me2 :*
Sus In jos
http://hatebarbie.hi5.com
Continut sponsorizat





Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Empty
MesajSubiect: Re: Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne!   Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne! Icon_minitime

Sus In jos
 
Te-a suparat cineva de pe forum? Anunta-ne!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupidon :: Sugestii si reclamatii-
Mergi direct la: