Cupidon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cupidon

forum for those boys and girls who can't survive in this world but they can survive near other like them, other who can be called...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre Noi :) Cei De Aici

In jos 
+3
DanaCreatza
Cupidon
Little_Sad
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 11:47 am

Aici ne cunoastem mai bine Smile cateva despre noi Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 12:02 pm

Oh Razz tot eu incep Smile ok uitati cateva date depsre mine Smile

Pei Smile locuiesc in Galati alaturi de familia mea si "frateloo meu" (al doilea si ultimu) Gabitzu Smile si de sorella mea de aici Razz una din cele 6 Razz care le iubesc cel mai mult din lume :* Very Happy

Pei Smile cred ca vreti sa stiti cateva despre mine Smile poi...Razz...sunt un baiat doar de 15 anishori Smile Smile singurel la parinti...(daca ii pot numi asa) Smile si ce sa mai zic Razz vreti detali?? okys...sa facut...am un trecut negru in spate...si dureros din toate punctele de veder...am fost dat afara din casa de 4 ori :-< ... cand eram mai mik eram batut din orice...dar aku de candn mam impus in casa...doar mama ce mai ma paote controla putin...Smile

Ce sa mai zic Razz fac handball de performanta Smile is prefer sa ma tin de el Smile

Imi plac calculatoarele si is un hobby de al meu..si imi plak nu numa sa ma joc...dupa ce termin cu handbalul as vrea sa ma fac Progamator / Instalator Calculatoare Smile si cam atat Smile daca mai vreti ceva ziceti Smile sunt aici ptr toti Smile si sunt aici sa fac loomea sa nu fie ca mine si sa nu aiba viata mea Smile

Thanks Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 1:15 pm

Hmm...ce pot sa va spun despre mine! Nu prea multe lucruri pentru ca nu imi place sa ma descriu, las pe altii sa faca asta! Cateva date personale: am 20 de ani, zodia taurului, student in anul III la Cibernetica (ASE-Bucuresti).
Prieteni...cam putini, sper ca oamenii adevarati, cu suflet sa apara pe aici, printre noi! Sper ca acest forum sa ii reuneasca pe cei care sunt in aceeasi situatie ca si noi, persoane care simt ca au nevoie de prieteni, persoane care stiu sa faca si altceva decat glume proaste! Daca aveti ceva sa-mi spuneti, va astept! sunny
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 6:03 pm

ce sa zic despre mine... is satula sa platesc pentru greselile altora... de ce trebuie sa se sparga toate in capu meu? ghinion...:-<
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 6:38 pm

DanaCreatza a scris:
ce sa zic despre mine... is satula sa platesc pentru greselile altora... de ce trebuie sa se sparga toate in capu meu? ghinion...:-<
Cum adica platesti pentru greselile altora? De ce se sparg toate in capul tau? Sad
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 8:41 pm

Ehh Smile sorella e ca mine Smile si cum ma siti pe mine o stii si pe ea Very Happy avem aproape aceleasi intamplari:))Very Happy:D:D:D
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 9:27 pm

mda.. ce sa zic despre mine.. sunt o fetita de15 ani din baia mare... Very Happy nu am foarte multi prieteni dar sunt sigura ca cei pe care ii am sunt cei mai buni.. nu sunt prea buna la chestiile de genu asta... asa ca ma dau batuta Smile
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 9:43 pm

lyzu_k a scris:
mda.. ce sa zic despre mine.. sunt o fetita de15 ani din baia mare... Very Happy nu am foarte multi prieteni dar sunt sigura ca cei pe care ii am sunt cei mai buni.. nu sunt prea buna la chestiile de genu asta... asa ca ma dau batuta Smile
Bine ai venit printre noi! Sunt sigur ca aici iti vei face cativa priteni si poate unii dintre cei mai buni! Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 10:05 pm

da... am zis ca platesc pentru greselile altora pentru ca fara sa fac eu nimic... sau sa am vreo legatura... tot eu suport consecintele... ma rog... asa-i cand esti cel mai mic... nu trebuie sa repeti greselile celor mai mari... trebuie sa fii perfect... de parca ar fi posibil... Sad(
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 10:09 pm

DanaCreatza a scris:
da... am zis ca platesc pentru greselile altora pentru ca fara sa fac eu nimic... sau sa am vreo legatura... tot eu suport consecintele... ma rog... asa-i cand esti cel mai mic... nu trebuie sa repeti greselile celor mai mari... trebuie sa fii perfect... de parca ar fi posibil... Sad(
Tin sa te anunt ca si reciproca e adevarata! Cand esti cel mai mare dintre toti, trebuie sa ai grija de ei...si daca unul greseste tu esti de vina pentru ca nu ai putut sa ai grija sa nu se intample ceva rau! Am 3 frati mai mici si gandeste-te cum a fost la mine! Sad
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 10:17 pm

da... imi inchipui... chiar nu se poate sa fie ok pentru toti? :-< m-am saturat...
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 8:52 am

Off eazy eazy sorella Very Happy si eu sunt frateloo tau mai mik Razz (la ani Razz) dar vad ca ma tii bine Very Happy ma faci happy tot timpu Very Happy ce vrei mau frumos Very Happy:* .... dar stiu cum e...am si eu 1 sorella care e sad mai tot timpu Sad(
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
LiZZie
Sfatuitor
Sfatuitor
LiZZie


Numarul mesajelor : 114
Localizare : prima la stanga ... :))
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 10:22 am

salz....eu ce sa zic despre mine ..mai greu...mai pe scurt....incerc sa fac tuturor pe plac insa tot eu sunt aia care sufar si plang...si stau si regret pentru ce am facut ieri.... No
Sus In jos
http://hatebarbie.hi5.com
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 10:26 am

Qe ai facut ieri? Sad( sau e mai personal..ok te inteleg :* asa suntem mai toti Smile) iati inima in dintzisori si zai Very Happy si despre ce ai zis tu...asa suntem mai toti Sad( nimeni nu ne respecta sau ne baga i nseama...Sad(
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:22 am

Yo sunt o fetitza de 16 anisori in curand...sunt o leoica cam suparata acum...dar peste o luna voi fi fff fericita...imi place sa ies cu prietenii sa radem sa ne simtim bn intrun cuvant...imi place sa cunosc oameni noi...sunt de treaba cand vreau...dar si fff al dracu cand sunt calcata pe coada Twisted Evil in rest nus ce sa zik despre mn....ma gasiti la idu memarya91 Razz Razz
Sus In jos
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:26 am

Hmmm...what can i say about me? Pai...am aproape 16 ani...sunt fecioara...am suferit de multe ori pana acum, dar au fost destule persoane pe care le-am facut sa sufere, dar ce sa facem? Asta-i viata si intotdeauna o sa ranim persoane sau o sa fim raniti chiar si fara sa ne dam seama...incurcate sunt caile Domnului Very Happy
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 7:56 pm

ad si e de la mn din liceu Smile
Sus In jos
LiZZie
Sfatuitor
Sfatuitor
LiZZie


Numarul mesajelor : 114
Localizare : prima la stanga ... :))
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 2:38 pm

nicee Razz poate ne vedem pe acolo Very Happy ....
Sus In jos
http://hatebarbie.hi5.com
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 2:41 pm

pai ne vedem Smile mai ales ca esti boboaca >Smile
Sus In jos
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 4:26 pm

normal, normal...bine-ai venit la nebuni Smile) sunt sigura ca o sa-ti placa Very Happy
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 4:41 pm

Smile) ce incurajari pe aici Smile)))
Sus In jos
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 5:57 pm

eu am spus doar adevarul Smile) la ce sectie ai dat lizzie? Very Happy
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 6:10 pm

arhitectura Razz:P viitorul 9C iupiiiiiiiiiiiiii <:-P
Sus In jos
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 6:12 pm

tot arhitectura...lasa ca si la noi la arte plastice e rai...Very Happy macar noi nu mai facem mate dintr-a 11-a Very Happy:D
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitimeSam Iul 14, 2007 6:13 pm

da... nu mai stiu cn mai zis ca cik sar putea sa ne scoat si nou mate :-?? acum nuj daca e adevart ...ca... ne trebuie matematika da ma rog:-??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre Noi :) Cei De Aici Empty
MesajSubiect: Re: Despre Noi :) Cei De Aici   Despre Noi :) Cei De Aici Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre Noi :) Cei De Aici
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Parerea ta despre semnatura celui de deasupra..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupidon :: Cine este "Cupidon"?-
Mergi direct la: