Cupidon
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cupidon

forum for those boys and girls who can't survive in this world but they can survive near other like them, other who can be called...
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O intrebare: Cupidon...exista?

In jos 
+3
DanaCreatza
Little_Sad
Cupidon
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Chiar exista Cupidon?
Da
O intrebare: Cupidon...exista? Vote_lcap0%O intrebare: Cupidon...exista? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu
O intrebare: Cupidon...exista? Vote_lcap0%O intrebare: Cupidon...exista? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Povesti pentru copii
O intrebare: Cupidon...exista? Vote_lcap40%O intrebare: Cupidon...exista? Vote_rcap
 40% [ 2 ]
Posibil
O intrebare: Cupidon...exista? Vote_lcap60%O intrebare: Cupidon...exista? Vote_rcap
 60% [ 3 ]
Total voturi : 5
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 11:54 am

Sunt curios sa vad cati dintre voi cred ca exista Cupidon si cati nu! Very Happy Daca nu exista, ce va face sa credeti asta? Iar daca exista, v-a lovit cu sageata otravita? Sad


Ultima editare efectuata de catre in Vin Iul 13, 2007 12:30 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 12:12 pm

Offy Smile pe mine m-a lovit...si nu a fost fericire...a fost sange..:-< oriocum nu's numa' eu pe aici Smile ceilalti Smile haideti cu tupeu Smile astept pareri Very Happy
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 1:35 pm

hm...cupidon...nu prea cred in asa ceva...eu una cred ca singur iti poti gasi perechea...doar trebuie sa stii unde s-o cauti...
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 1:44 pm

Smile) sorella Smile) doar ma stii Smile) cand cauti nu dai si cand nu cauti dai Smile) sau cand cauti dai numa de fete dinalea "SCCARIE MOVEIE!!" Smile) zii ca nui sa Razz e greu cu fetel si baietii "moderni" Smile am dreptate?
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 2:04 pm

DanaCreatza a scris:
hm...cupidon...nu prea cred in asa ceva...eu una cred ca singur iti poti gasi perechea...doar trebuie sa stii unde s-o cauti...
Zi-mi si mie unde sa caut? Smile
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 6:14 pm

nu e un loc anume... cand o vei intalni iti vei da seama simgur ca e persoana pe care o cauti... jumatatea ta... pur si simplu vei avea senzatia ca va completati reciproc... ca formati un intreg impreuna...
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 6:48 pm

gasim frate Smile gasim Smile dar nu gasim ceea ce ne trebuie..de exemplu aku cateva zile am dat de o fata fix ca mine...super de gask...da mi-a dat o scuza...de am ramas prost Smile) cica "nu vreau sa te ranesc (ceea ce facuse deja) dar nu cred ca sunt gata sa tin o relatie..sper ca nu te-am ranit dar mai bine iti zic aku decat mai tarziu" omg..mai bine tacea Neutral...si cam asai...e 1 la 1000 Smile crede-ma Smile tongue
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 6:52 pm

DanaCreatza a scris:
nu e un loc anume... cand o vei intalni iti vei da seama simgur ca e persoana pe care o cauti... jumatatea ta... pur si simplu vei avea senzatia ca va completati reciproc... ca formati un intreg impreuna...
Si daca iti spun ca de curand am avut senzatia asta ma crezi? Eram convins ca e persoana pe care o caut, jumatatea mea, aveam chiar si senzatia aia ca ne completam reciproc...m-am inselat, realitatea e alta! Aparentele inseala! Cel putin mie asa mi se intampla mereu, de cate ori spun ca ea e persoana potrivita se intampla ceva si imi demonstreaza exact contrariul!
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 6:55 pm

chiar nu stiu ce sa zic la faza asta... imi pare rau... am patit-o si eu...si respectivu m-a dezamagit in ultimu hal insa... a trecut... a aparut altcineva si chiar e mai bine... deci cred ca ideea e sa nu renunti...
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeMier Iul 11, 2007 9:08 pm

DanaCreatza a scris:
chiar nu stiu ce sa zic la faza asta... imi pare rau... am patit-o si eu...si respectivu m-a dezamagit in ultimu hal insa... a trecut... a aparut altcineva si chiar e mai bine... deci cred ca ideea e sa nu renunti...
Faza e ca atunci cand renunti, atunci se intoarce si roata! Smile Si daca renunti, renunti de tot, mai greu sa te intorci inapoi! Dar cine stie, o sa incercam si asta cu "sa nu renunti"!
P.S. Vad ca incep dezbaterile pe forum! Foarte frumos! Spor la scris in continuare! flower
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 8:50 pm

Pei cam asa is si eu...cate mi s-au intamplat...si cati preteni mi-ai pierdut din cauza unor fete....si ele nu dau 2 bani...si eu mam lasat....dor daca cineva de gask ar vrea cu mine...dar de treaba...nu ...ma abtin..nuy dau nume...Sad Crying or Very sad
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
DanaCreatza
Boboc
Boboc
DanaCreatza


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 34
Data de inscriere : 11/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeJoi Iul 12, 2007 10:11 pm

pai aici ai gresit fratioare... niciodata sa nu renunti la prietenii adevarati pentru ea... in primu rand prietenii adevarati nu ti-ar atrage atentia ca don'soara nu-i de tine daca nu ar fi cazu... si in al doilea rand ea nu te-ar pune sa renunti la prietenii tai daca ar tine cu adevarat la tine Wink da io oricum te ubi :*:*
Sus In jos
Cupidon
Admin
Cupidon


Numarul mesajelor : 26
Varsta : 37
Localizare : Romania
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:29 am

Vezi frate? Exista cineva care te iubeste! Smile Esti un norocos spre deosebire de altii... Crying or Very sad
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 8:53 am

Off de ce?Smile si frateloo te ubeste :*:*:* indiferent de ce zic ceilalti Very Happy de cate ori m-ai ajutat si de cate te-am ajutat eu Razz sunt pootin dator pe aici Very Happy:D:*
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:08 am

Cupidon exista daca vrei Smile fiecare isi face propriul lui cupidon... :-??
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:11 am

"pai aici ai gresit fratioare... niciodata sa nu renunti la prietenii adevarati pentru ea... in primu rand prietenii adevarati nu ti-ar atrage atentia ca don'soara nu-i de tine daca nu ar fi cazu..."

Dana tocmai daca iti sunt prieteni adevarati iti vor atrage atentia sa stii cu cn ai deaface...daca vrei sai asculti bn daca nu tot bn ei striu macar ca siau facut "datoria" si teau anuntat....
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:12 am

hmmm adevarat :* multumesc :* intrebare de grup....Sa imi schimb personaiotatea??? ca mi-au zis multi;...cica ajut prea mult ...si nu iau nik in schimb...si chestii dinastea...? ce ziceti? Sad(
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:15 am

pai u ajutzi da cana ai nevoie...esti ajutat? daca da atunci ramai asa ca esti un dulce :* :* :*
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:16 am

mercic :*:* dar....sunt ajutat...doar de sorelle si cei 2 fratiori ai mei...atat....ceilati "nu ma cunosc" Sad( Sad(
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:32 am

Poate ca ar trebui sa ai mai multa incredere in tine si sa incerci sa te atasezi mai greu de unele persoane, adica dupa ce le supui la unele teste ca sa vezi cam ce-i de capul lor...si la faza cu ajutatul...ajuti oamenii care te-au ajutat la randul lor sau fata de care ai o datorie...cel putin asta-i parerea mea Very Happy
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:35 am

Hmmm este adevarat...dar cum sa iti zic...pe scurt..pe foarte scurt...am o familie naspa....mai urata decat te gandesti tu aku...si de la o varsta am decis sa fiu opusul lor....si aku ajut pe toti...chiar daca nu primesc inapoi....si nus daca e un defect sau calitate...sau daca sa ma schimb sau nu Sad(Sad(
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
PsychedelicBunny
Sfatuitor
Sfatuitor
PsychedelicBunny


Numarul mesajelor : 72
Varsta : 32
Localizare : Pierduta prin vise 8->
Data de inscriere : 12/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:54 am

Pai de cele mai multe ori e o calitate, dar poate sa fie si un defect...avand in vedere k sunt foarte multe persoane profitoare pe lumea asta trebuie doar sa ai mai mare grija pe cine ajuti...suna simplu, dar nu-i chiar asa de simplu si de facut...dar daca stai bine sa te gandesti nimic nu-i simplu in viata asta...sincer imi pare rau pentru viata pe care ai dus-o si sper sa-ti mearga din ce in ce mai bine...aa...si inca o chestie...incearca sa fii mai optimist, unele lucruri chiar merg mai bine cand gandesti pozitiv Very Happy
Sus In jos
maryucea
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
maryucea


Numarul mesajelor : 221
Varsta : 32
Localizare : strain prin lume...:X:X
Data de inscriere : 13/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 11:57 am

eu zik sa ramai cum esti dar sa nu mai fii asa de atasat de toata lumea pt ca nu toti merita....
Sus In jos
Little_Sad
Oricand de ajutor
Oricand de ajutor
Little_Sad


Numarul mesajelor : 253
Varsta : 31
Localizare : Romania - Galati
Data de inscriere : 10/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:00 pm

Ok Smile am sa dau tot ce e mai bun din mine Smile cel putin am sa incerc Razz
Sus In jos
https://cupidon.forumgratuit.ro/
lyzu_k
Sfatuitor
Sfatuitor
lyzu_k


Numarul mesajelor : 58
Varsta : 32
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 11/07/2007

O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitimeVin Iul 13, 2007 12:11 pm

Little_Sad a scris:
hmmm adevarat :* multumesc :* intrebare de grup....Sa imi schimb personalitatea??? ca mi-au zis multi;...cica ajut prea mult ...si nu iau nik in schimb...si chestii dinastea...? ce ziceti? Sad(

mnu stiu ce sa zic.. nu cred ca o persoana isi poate schimba personalitatea chiar daca isi propune chestia asta..
Sus In jos
Continut sponsorizat





O intrebare: Cupidon...exista? Empty
MesajSubiect: Re: O intrebare: Cupidon...exista?   O intrebare: Cupidon...exista? Icon_minitime

Sus In jos
 
O intrebare: Cupidon...exista?
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cupidon :: Cine este "Cupidon"?-
Mergi direct la: